Назад   Задать вопрос
Литература
11 класс
5 отметок
+ В закладки
18.11.2019, 16:42

створити ланцюжок подій у романі місто валерян підмогильний

Комментарии (0)

Решить задание

Добавить ответ, могут только Зарегистрированные или Авторизированные пользователи.

Ответы и решения


18.11.2019, 19:12
Степан Радченко приїхав до Києва на навчання. Степан пішов до інституту, склав іспити і став студентом.
У Надійки на квартирі збиралося товариство. Степан із заздрістю слухав читання творів молодих письменників. Радченко вирішив написати оповідання про свою бритву. «Долю своєї бритви він підніс до історії громадянської війни, зробив її символом виборюваної влади».
Він поніс оповідання критику Світозарову, але той навіть не захотів з ним розмовляти. Він пішов до Надійки. Гуляючи в парку, він грубо схопив її в обійми й стиснув так сильно, що дівчина розплакалася. Степан сказав, що йде від неї назавжди. Уночі до Степана почала приходити дружина Гнідого, Тамара Василівна.

ЇЇ син Максим дізнався про нічні зустрічі матері з квартирантом, то вчинив бійку зі Степаном і покинув дім. Радченко мав успіхи в навчанні. Професор був здивований глибокими знаннями хлопця, порадив читати лекції з української мови на курсах для держслужбовців.

Заробивши грошей, купив новий одяг і переїхав до кімнати Бориса. На курсах познайомився з поетом Вигорським.

II частина
Його твори почали друкувати в журналах. Він познайомився з городянкою Зоською. Він дарує їй цукерки й квіти, водить до театру й кіно. Радченко відвідує редакцію журналу, бере участь у літературних дискусіях. Покидає університет і більше читає лекцій української на курсах.

Приходить звістка, що збірку оповідань Степана опублікують і йому належить отримати гонорар у 350 карбованців. Вийшла друком збірка оповідань Стефана Радченка.

Його обирають на посаду секретаря журналу. Все важче стало знаходити час для зустрічей із Зоською. Степан запропонував Зосьці вийти за нього заміж. Та погодилася. Вирішив порвати із Зоською, сказав їй про це, але не пішов, а став залицятися до інших жінок, познайомився з актрисою з Харкова Ритою.
У Степана зародилася думка написати великий твір про людей. Написав перший розділ. Але далі нічого не виходило. Минали дні за днями, а справа не рухалася. Захотілося побачити Зоську, помиритися з нею. Але Зоська отруїлася й померла.

Переїхав у нову квартиру, обставив меблями. Зустрів односельця Левка. Той вивчився і тепер їхав працювати на Херсонщину. Радченко вирішив, що і йому треба їхати звідси.

Захотів розшукати Надійку. Надійку він ледь упізнав. Потім зустрів свою знайому, красуню Риту. Коли розсталися, побіг по сходах, не чекаючи ліфта, у квартиру, відчинив вікно й послав містові поцілунок. Сів за стіл і став писати свою повість про людей.

Оценка: 4.0 (голосов: 1)

Комментарии (0)