Назад   Задать вопрос
Украинская мова
6 класс
5 отметок
+ В закладки
08.12.2019, 16:29

Перевірте та підправте своїми реченнями опис кімнати в художньому стилі. Мій друг живе у великому будинку . Я часто приходжу до нього гуляти . У нього вдома є багато кімнат, але найбільше нам подобається кімната його старшої сестри.
Її кімната в світло-жовтих шпалерах,що добре пасує фіолетовому килиму. Також в кімнаті є зелений , м'який диван на якому дуже зручно сидіти. Недалеко від нього стоїть велика книжкова шафа , адже його сестра дуже любить читати . На стіні висить карта світу на якій показана вся наша планета.
Поряд стоїть рожеве крісло з високою спинкою на якому дуже зручно сидіти . Також в кімнаті стоїть невеликий стіл. на якому стоїть комп'ютер, на ньому ми часто граємо. Усе в цій кімнаті має соє місце.

Комментарии (0)

Решить задание

Добавить ответ, могут только Зарегистрированные или Авторизированные пользователи.

Ответы и решения


09.12.2019, 08:12
Мій друг живе у великому будинку . Я часто приходжу до нього у гості. У нього вдома є багато гарно умебльованих кімнат, але найбільше нам подобається кімната його старшої сестри.
Її кімната оклеєна світло-жовтими шпалерами, що добре пасує до фіолетового килима. Також в кімнаті є зелений м'який диван, на який так і хочеться прилягти. Поблизу від нього стоїть велика шафа з безліччю книжок, адже його сестра дуже любить читати. На стіні висить карта світу, на якій показана вся наша планета.
Поряд стоїть рожеве крісло з високою спинкою, на якому дуже зручно сидіти. Також в кімнаті стоїть невеликий комп"ютерний столик, тут ми часто граємо у комп"ютерні ігри. Усе в цій кімнаті має своє місце, вона завжди прибрана і затишна.

Оценка: 0.0 (голосов: 0)

Комментарии (0)