Назад   Задать вопрос
Украинская мова
7 класс
5 отметок
+ В закладки
02.12.2020, 17:52

Перевірте
Звіт
Класного керівника 7-Б класу Рудько Тетяни Іванівни . Про екскурсію в зоопарк .
Сьомого листопада ми з 7-Б класом (16 осіб) вирушили в Київ на екскурсію до зоопарку . Для цього було зроблено покупки і сплачено за квитки. Потім було заплачено за автобус і ми вирушили на екскурсію.
Під час поїздки автобус було зупинено для сніданку о дев'ятій годині . Потім у нас забрали квитки з написом "Сплачено" і сказали щоб зоопарк було покинуто до дванадцятої години тому, що його буде зачинено на обідню перерву.
Зоопарк було покинуто нами у одинадцятій тридцять. Ми прибули у варву у другій годині дня і нас було висаджено біля школи.
12.11.2020
Рудько Тетяна Іванівна

Комментарии (0)

Решить задание

Добавить ответ, могут только Зарегистрированные или Авторизированные пользователи.

Ответы и решения


03.12.2020, 11:31
Звіт
Класного керівника 7-Б класу Рудько Тетяни Іванівни.
Про екскурсію до зоопарку.
Сьомого листопада ми з 7-Б класом (16 осіб) вирушили в Київ на екскурсію до зоопарку. Для цього було зроблено покупки і сплачено за квитки. Потім було заплачено за автобус, і ми вирушили на екскурсію.
Під час поїздки автобус було зупинено для сніданку о дев'ятій годині. Потім у нас забрали квитки з написом "Сплачено" і сказали, щоб зоопарк було покинуто до дванадцятої години тому, що його буде зачинено на обідню перерву.
Зоопарк було покинуто нами об одинадцятій тридцять. Ми прибули у Варву у другій годині дня, і нас було висаджено біля школи.
12.11.2020
Рудько Тетяна Іванівна

Оценка: 3.3 (голосов: 3)

Комментарии (0)