Назад   Задать вопрос
Математика
1-4 класс
5 отметок
+ В закладки
18.01.2015, 18:13

Прийшли якось до царя три брати зі скаргою.Вони вирішили жити нарізно і поділили між собою все,крім кіз,бо щодо них брати ніяк не могли домовитися.Розповіли вони царю про цих кіз таке:"У десяти із цих кіз по козеняті,ще в десяти-по двоє козенят,в решти десяти -по троє.Ми хочемо поділити іх так,щоб жодному з братів не дісталося більше,і щоб не відбирати жодного козеняти у матері".

Комментарии (0)

Решить задание

Добавить ответ, могут только Зарегистрированные или Авторизированные пользователи.

Ответы и решения


19.01.2015, 10:26

Постали перед царем троє братів із скаргою. Вони вирішили зажити нарізно і поділили між собою все, крім тридцяти кіз; щодо цих кіз ніяк не могли змовитися.

Доповіли вони цареві про цих кіз:

- Десять з цих тридцяти кіз мають кожна по козленку десять інших по двоє козенят і десять інших-по три. А ви хотіли розділити їх так, щоб жоден з братів не отримав більше інших і щоб не забирати ні одного ягняти у матері.

Почалася суперечка, всі заговорили. Ніяк не могли поділити кіз. Запитали Джумбера, і він сказав:

- Всього в них тридцять кіз і шістдесят козенят. Ті десять кіз, у яких по двоє козенят, оддайте старшому братові, - це складе десять кіз і двадцять козенят. З тих кіз, що мають по троє козенят, віддайте п'ять разом з козенятами середньому братові і п'ять молодшому, що складе по п'яти кіз і по п'ятнадцяти козенят на брата. З тих десяти кіз, що мають по одному козеняті, віддайте кожному з тих же двох братів по п'ять кіз разом з козенятами, і буде у кожного  по десять кіз і  двадцять козенят. Жоден з братів не отримає більше інших, і ні одне козеня не буде розлучене зі своєю матір'ю.

Оценка: 2.3 (голосов: 3)

Комментарии (0)